Karakoç AKS

Hakkımızda

Karakoç Aksesuar

Masa Ayakları | Mobilya Ayakları | Sehpa ve Puf Ayakları

Masa Ayakları | Mobilya Ayakları | Sehpa ve Puf Ayakları

Karakoç Aksesuar

Hakkımızda

Kalite ve mutlak müşteri memnuniyeti ilkesi ile Kayseri ve Türkiye genelinde boy gösteren Karakoç Aksesuar sürekli yenilediği ürün ağında, fonksiyonelliği ön planda tutarak sektörde önemli bir yer edindi. Profesyonel üretim alanında kendini kanıtlayan Karakoç Aksesuar, Kayseri ve tüm Türkiye’de hizmetlerine devam etmektedir.

Karakoç Aksesuar; dinamik, verimli, tecrübeli, esnek, bir yapıya sahip, yüksek değer yaratan, yenilikleri takip eden, bu yenilikleri hem firma menfaatine hem de müşteri memnuniyetine uygun şekilde uygulamayı amaç ilkesi, temel ilkesidir

İşletmenin vizyonu müşterilerimizin gelişen ihtiyaç ve gereksinimlerine uygun olarak beklentilerini karşılamak, kaliteli hizmet anlayışı ile deneyim ve güvenilirliğimizi istikrarlı ve sürekli kılmak, kaliteli, pazarlama ve satış faaliyetlerinde bulunmak, her geçen gün hızla büyüyen ve gelişen sektörün ihtiyacı konusunda tercih edilen ve en iyi hizmet sağlayan firma olmak, Tüm çalışan personeli ile seviyeli, dürüst, bir hizmet anlayışını tüm birimlerinde olmazsa olmaz bir anlayışa sahiptir.

Amacımız Şirketimizi kurumsal bir firma olarak sektörün her aşamasında var olan bir anlayış ile…kalite-estetik ve güven temeline dayalı bir firma olmak temel amacımızdır…

WE DESIGN FURNITURE

Design Quaility

Ut leo. Vivamus aliquet elit ac nisl. Aenean leo ligula, porttitor eu, consequat vitae, eleifend ac enim. Sed cursus turpis vitae tortor. Vestibulum ante ipsum primis in faucibus orci luctus et ultrices posuere cubilia Curae; Fusce id purus.In consectetuer turpis ut velit. Suspendisse feugiat. Nam quam nunc, blandit vel, luctus pulvinar, hendrerit id, lorem. Fusce neque. Nam commodo suscipit quam.

Suspendisse feugiat. Nam quam nunc, blandit vel, luctus pulvinar, hendrerit id, lorem. Fusce neque. Nam commodo suscipit quam.

WE DESIGN FURNITURE

Visit Our Store

Dexandria,
Sydney

Studio 101, 13 Bowden St, Alexandria
NSW, 2015

Dexandria,
London

Studio 101, 13 Bowden St, Alexandria
NSW, 2015